Vajina daraltma ameliyatı sonrası cinsellik

Vajina daraltma estetiği sonrası cinsellik ne zaman olmalı, vajina daraltma estetik ameliyatı cinselliği etkiler mi ve vajina daraltma ameliyatı sonrası merak ettikleriniz sagliksiteniz.com’da! Günümüzde en çok talep gören estetik ameliyatlardan…

Vajina daraltma estetiği sonrası cinsellik ne zaman olmalı, vajina daraltma estetik ameliyatı cinselliği etkiler mi ve vajina daraltma ameliyatı sonrası merak ettikleriniz sagliksiteniz.com’da!

vajina-daraltma-estetigi

Günümüzde en çok talep gören estetik ameliyatlardan olan genital bölge estetiği, genital bölgede estetik açıdan kaygı yaratan sorunların giderilmesi işlemidir. Birçok kadın genital bölge sorunundan utandığı için hem eşinden hem doktordan hem de kendilerinden bile bu sorunu uzun yıllar saklamış olabiliyor. Genital bölge estetik ameliyatları arasında ise en çok tercih edilen iç ve dış dudakların küçültülmesi ameliyatı olan lapioplasti ameliyatıdır. Kısaca vajina daraltma ameliyatı dediğimiz bu estetik uygulaması sonrası merak edilen cinsel ilişki hakkında önemli açıklamalar makalemizin devamında yer alıyor.

Vajina daraltma ameliyatı sonrası birçok hususa dikkat edilmeli, ameliyat olan kişi iyileşmeden cinsel ilişkide bulunmamalıdır. Vajinanın iç ve diş dudaklarında sarkıklıkların düzeltilmesi ve küçültmesi için yapılan vajina daraltma ameliyatı sonra cinsel ilişki açısından bir sorun yaşanmaz. Hatta bu sorun cinsel ilişkiden duyulan hazzı da azalttığı için, vajina daraltma estetiği sonrası cinsel ilişki de olumlu gelişmeler bile kaydedilmiş olur.

Vajina daraltma estetik ameliyatı sonrası cinsel ilişki 1 ay sonra olmalıdır. Bu estetik ameliyattan sonra 10 gün kadar lekelenme tarzında kanamalar mevcuttur. Bu kanamaların geçmesi ve dikişlerin erimesi için 1 ay kadar beklenmesinde yarar var. Daha sonra doktorunuza danışarak bir sorun olup olmadığını öğrendikten sonra yepyeni bir cinsel hayata adım atabilirsiniz.

Vajina daraltma ameliyatı sonrası cinsellik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir