Her deriye uygun renk teklifleri ile görünümünüzü tehlikeye atmayın!

Özel bir davette, buluşmalar veya yevmiye giysilerde tehlike almak istemeyenler için her deriye yakışacak ve her deride fantastik duracak renkleri elmaelma.com olarak bir araya getirdik! Bazı renkler vardır ki şahsı solgun gösterir bu vaziyetleri yaşamamak için alışverişe çıktığınızda her deride sırıtmayacak renkleri seçim ederek istediğiniz zaman giyerek canlı ve şık görünebilirsiniz. Bu renkleri ister aksesuar ister kıyafet tercihlerinde kullanabilirsiniz. İşte her deriye yakışacak o renkler!

Bu renkler dostunuza alırken, alış veriş yaparken size basitlik sağlayacaktır. Böylece bir kıyafet veya aksesuar alırken daha basit tercih yapmanızı sağlayacaktır. Elbette renk mevzusunda her zaman bir renk seçimi yapmak zorunda değilsiniz elbette her rengi giyme konusuna serbestsiniz ancak ben yinede tehlike almak istemiyorum diyenler için işte o renkler!

Mavinin Koyu Tonu

Her kadının gardırobunda bulunması gereken renklerden biri de koyu mavidir. Koyu mavi rengi ile ister şık bir görünüm ister sade spor bir görünüm elde edebilirsiniz. Beyaz, melez, esmer farketmeksizin her deriye geçim sağlayan renkler arasında koyu mavi de yer alıyor.

her ten rengine uyan kıyafet renkleri

Zümrüt Yeşili Rengi 

Her cins deri rengini ortaya çıkaran zümrüt yeşili sizi canlı göstererek her türlü kombinde size takviyeci olacak bir renk olan zümrüt yeşilini ister spor kombinlerinde ister sıradan giysilerinizde gönül rahatlığı ile seçim edebilirsiniz. 

Fuşya Rengi

Hem koyu hem de sarih tonların karışımı olarak karşımıza çıkan fuşya rengi deri rengi ayırt etmeksizin herkese yakışan renkler arasında yer alıyor. Cilt tonunu kapatmayan renkler arasında yer alan fuşya renkli giysi veya üst kombinlerinde şık ve azametli aynı zamanda bir o kadar sade bir görünüm kazanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir