Cinsel hazzı arttırmanın yolları

Cinsellikten haz alamayan erkeklerin büyük bir çoğunluğu ilaç kullanıma başlıyor. Ancak doktor önerisi olmadan kullanılan cinsel haz arttırıcı etkisi olduğu söylenen ilaçlar ciddi sağlık sorunlarına sebep olabiliyor. Doğal ve ilaçsız…

cinsel-hazi-arttirma

Cinsellikten haz alamayan erkeklerin büyük bir çoğunluğu ilaç kullanıma başlıyor. Ancak doktor önerisi olmadan kullanılan cinsel haz arttırıcı etkisi olduğu söylenen ilaçlar ciddi sağlık sorunlarına sebep olabiliyor. Doğal ve ilaçsız yöntemlerle cinsel hazzı arttırmak için neler yapmanız gerektiğini uzmanlarımız sizler için açıkladılar. İşte cinsel hazzı arttırmanın doğal yolları…

Cinsl hazır arttırma yöntemleri arasından en etkili olan 10 tanesini sizlerle paylaştık. Bir süre bu yöntemleri deneyin ve eğer sorununuz geçmezse doktora gitmekten çekinmeyin. Pek çok erkek yaşadığı cinsel sıkıntıyı doktora giderek çözmeye utanır. Oysa ki tıpta utanma olmaz ve mutlaka her sorunda olduğu gibi cinsel sağlık sorunlarında da doktordan yardım alınmalıdır. Basit gibi görünen birçok cinsel sorunlar, ilerleyen dönemde ciddi ve geri dönüşü olmayan problemlere yol açarlar.

Cinsel hazzı arttırmanın 10 yolu sizlerle.

1. 2007 yılında California’daki Berkeley Üniversitesi tarafından yapılan araştırma sonucunda, erkeğin koltuk altından salgılanan ter kokusunun kadında değişik bir ruh hali yaratabildiği, cinsel isteği artırdığı ve beyni de bu yönde uyardığı belirlendi.
2. Sportif aktivitelerin sadece cinsel organlara kan akımını hızlandırmakla kalmayıp, kişinin modunu değiştirerek ve iyi hissetmesini sağlayarak endorfin adlı beyin salgısını salgılamasını hızlandırdığı kaydedildi.
3. Uzmanlara göre buhardan yana zengin olan hamam, sauna ve spalar kan dolaşımını hızlandırarak libidonun artmasına yol açıyor. Ayrıca, kadınların rahatlaması için masaj yapılması öneriliyor.
4. Yumuşak bir alkol alımı, vücutta tansiyon ve libidonun artmasına yol açıyor ve flörtöz konuşmaları cesaretlendirdiriyor. Çok fazla şarap içmenin erkekte cinsel isteğin azalmasına yol açtığı, kadında ise cinsel isteği artırmakla birlikte, bu birliktelikten alınacak hazzı baltaladığına işaret ediliyor.
5. Chicago Koku ve Tat Araştırmaları Merkezi’ne göreyse salatalık kokusu kadında cinsel isteği artırmak için birebir. Ayrıca kabak çekirdeği, kavun, sarımsak, badem, Hint yemekleri olan yeşil köri ve korma libido arttırıyor.
6. Yine aynı merkezde, erkeklerin penislerine kan akışının hangi yiyeceklerle yükseldiğini araştıran bilim adamları, en etkileyici kokuların ekmek, pizza, mısır, çilek ve vanilya olduğunu tespit etmiş.
7. Cinsel isteği artıran diğer besin maddeleri ise istiridye, sığır eti, yulaf içeren kahvaltı gevreği, hindi eti ve kırmızı et.
8. ‘Maceracı yeni deneyimlerin’ beyindeki dopamin adlı kimyasalı ve cinsel isteği artırdığı belirtiliyor.
9. Futbol oynamanın erkekte testosteron seviyesini yükselttiği, özellikle maçın kazanılması halinde erkekte libido artışının kesin olduğu kaydedildi.
10. Akupunktur yaptıran kadınların yüzde 25’i sekse karşı daha ilgili hale gelmenin yanı sıra, kendilerini daha enerjik hissettiklerini ve daha net düşünebildiklerini belirtmiş.

Cinsel hazzı arttırmanın yolları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir