2020 trend gelinlik modelleri muhakkak oldu! Uzun kollu ayrıntılar ehemmiyet kazanıyor!

Yaşamınızın belkide en özel günü olan düğün tasarılamaları yapanlar için 2020’nin trend gelinlik modelleri muhakkak oldu!

Parlak ve Taşlı Gelinlik Modelleri

Herkes gibi düğün gününüzde tüm dikkatler üzerinizde olsun istiyorsanız 2020’nin trend gelinlik modelleri arasında yer alan taşlı ve ışıltılı ayrıntıları olan gelinlikleri seçim ederek gecenin parlayan yıldızı olabilirsiniz.

2020-trend-gelinlik-modelleri-belli-GIR8

Belki de yaşamınızın en özel günlerinden biri olan düğün gününüzde gecenin parlayan yıldızı olmak için düğün gününüzün ve giyeceğiniz gelinliğin her ayrıntıyı ile özel olarak ilgileniyor olabilirsiniz. Düğün ayrıntılarının en ehemmiyetli özelliklerinden biri de gelinliktir. Stilinize ve sezonun trendlerine göre gelinlik almak çoğu zaman düğün hazırlıklarının en zorlayıcı adımlarından biri olsada düğün hazırlıklarında sizin işinizi basitleştirecek 2020’nin trend gelinlik modellerini Elmaelma.com olarak bir araya getirdik! İşte 2020 senesinin en çok seçim edilen uzun kol ayrıntıları ve aradınız herşey haberin devamına göz atarak bulabilirsiniz.

2020-trend-gelinlik-modelleri-belli-KOJY

Kol Ayrıntılı Gelinlik Modelleri

Özellikle son yarıyıllarda sıkça karşımıza çıkan kol ayrıntılı gelinlikler sürat kesmeden 2020’de trend gelinlik modelleri arasında yerini alıyor! Düğü gününüzde kadınsı bir görüntü yaratmak isteyenler için dantelli uzun kollu, trompet kol ayrıntıyı veya statement kol ayrıntıyı olan bir gelinlik seçim edebilirsiniz. 

2020-trend-gelinlik-modelleri-belli-Qhfl

Özgür Ruhun Bırakılmazı Bohem Gelinlik Modelleri

Rahat ve salaş elbiseler günlük yaşamınızın bırakılmazıysa düğün gününüzde de farkınızı bohem gelinlik modelleri ile koyabilirsiniz! 1960’lı senelerin salaş giysilerini anımsatan fırfırlı, püsküllü ve valon kesimleri gelinliğinizde seçim edebilirsiniz.  

2020-trend-gelinlik-modelleri-belli-Vsqu

Zarafetin Sembolü Dantel Ayrıntılı Gelinlik Modelleri

Zarif ve sadeliğin bırakılmazı olan dantel ayrıntılı gelinliklerde 2020’nin gözde gelinlik modelleri arasında yerini alıyor. Düğün gününde sade ve bir o kadar da bedeniniz hatasız gösterecek gelinlik modellerine göz atabilirsiniz. 

2020-trend-gelinlik-modelleri-belli-qsLu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir